O nás

O Kentaurovi

Nejsme pouhý barber shop, jsme zároveň stylový bar v centru Brna
Naším cílem bylo vytvořit místo, kde je pohoda. Žádný stres, žádné nucené úsměvy. Místo, kde si dáte dobrou kávu, oblíbený alkohol, kde se dobře sedí a špatně odtud odchází. A to místo už máme, jmenuje se Kentaur!

Je to bar, kde můžete oslavit narozeniny, pořádat párty, zajít jen tak na drink anebo nás přijít jen pozdravit - ženy uvidíme na baru obzvlášť rádi :-).

A kdo přijde, určitě ocení i parádní výhled na naše barbery, jak řádí s břitvou a nůžkami nad křeslem. Kentaur totiž spojil bar a barbershop a vytvořil tak místo, které si pro jeho báječnou atmosféru zamilujete!

Buď svůj, buď KENTAUR!

Galerie

Reference

Simply great a place! Impressive bar hidden in a cool basement which is ideal for a summer weather. Within the bar there is a barber shop. This guy knows his craft both razor and cizors. Takes his time and makes sure you leave the place satisfied and good looking.
Can recommend!

Artur Bartos

Díky pánům z Kentaur Barber Shop za příjemnou obsluhu, pokec a panu holiči za perfektní úpravičku plnovousu! Určitě k Vám zase zavítám.

Josef Horák

Pánové a pánové, na vlastní kůži (vlasy) jsem zažil služby a atmosféru brněnského Kentaur Barber Shopu. Ocenil jsem, že Kentaur není pouze pro vousáče, ale pro všechny chlapy, kteří chtějí třeba 3 v 1 / jeden střih do práce, na svatbu i na sport 🙂 Tímto děkuji Radkovi Petrovičovi… a dále posílám vřelé doporučení.

Roman Vágner

Manager